Neler Yapıyoruz

Bizim Hakkımızda

Vera Çatı Hizmetleri

Kurulduğu yılından bu yana hizmet verdiği alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kendini ispatlamış marka haline gelen firmamız danışmanlık, projelendirme, uygulama ve servis hizmetlerini en üst seviyede sunmaktadır.

Çalıştığımız sektörlerde standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz. Vera Çelik ve Çatı Cephe Sistemleri olarak temel ilkelerimiz müşteri tatminini ve sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojiyle yüksek kaliteyi yakalamak, ticari amaçlarımızı sosyal sorumlulukların önünde görmemektir. Ayrıca yüksek standartta kaliteli ürün ve montaj kavramı bizim için altın kuraldır. Firmamızın vazgeçilmezi olarak kabul ettiğimiz kalite ilkelerimiz doğrultusunda vizyonumuz; tüm müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızdan oluşan paydaşlarımızın, ilk tavsiye edeceği firma olmaktır.

Uzman montaj kadrosunun yanı sıra, sektöründe öncü konusunda deneyimli çözüm ortakları ile son kullanıcının karşılanmamış ihtiyaçlarını karşılayarak fark yaratmayı arzulamaktayız. Tecrübeli kadrosu ile endüstriyel bina çatı ve cephe kaplamaları, su, ses ve ısı izolasyonları, güneş enerjisi sistemlerinde müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak enerji tasarruflu, verimli, ekonomik çözümleri; satış, uygulama ve servis hizmetlerini bir araya getiren anahtar teslim hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Vera Çelik ve Çatı Cephe Sistemleri tarafından en kaliteli ve teknolojik ürünlerle dizayn edip montajını ve uygulamasını anahtar teslim yaptığı yapılarında tecrübe ve birikimiyle tüm yönerge, talimat ve yöntemleri endüstriyel binalar, konut, spor salonları, alış veriş merkezleri, sanayi siteleri olarak adlandırılan yapılarda eksiksiz olarak uygulamaktadır. Vera Çelik ve Çatı Cephe Sistemleri uygun bütçeli fiyatlar oluşturarak projeleri hayata geçirmek, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.

Neden Bizle Çalışmalısınız ?

Hizmet Değerlerimiz

image

Çalışma Stratejisi

Sunmuş olduğumuz yapı çözümleri için sürekli sizlerle irtibat halinde gerçekleştirdiğimiz operasyonlarda temel amacımız istenilen hizmeti max. düzeyde sağlamaktır

image

Yüksek Kalite

Uygulamalarımızda hizmetinize sunulan ürünler doğrultusunda en iyi kalitedeki malzemeler ile beraber çalışmaktayız.

image

Yönetim Uzmanlığı

Tecrübeli yönetici ekibimiz süreçlere müdahil olan bir anlayış ile çalışanlarla sürekli irtibat halinde olup süreç takibi yapmaktadır.

image

Deneyimli Çalışanlar

Uzman yönetici kadromuz kontrolündeki deneyimli işçi ekipleri uzun yıllardır bünyemizde çalışmakta olup ortak iş ahlakını benimsemişlerdir.

Projenizde bizlerle çalışmak istermisiniz?

Teklif alın !